JOGADORES

25-09-2019 20:50
PilkarskieCentrum.PL
03-10-2019 21:35
PilkarskieCentrum.PL
10-10-2019 20:00
PilkarskieCentrum.PL
15-10-2019 20:50
PilkarskieCentrum.PL
24-10-2019 21:35
29-10-2019 20:00
07-11-2019 21:35
14-11-2019 20:50
PiłkarskieCentrum.PL
28-11-2019 20:00

Imię Mecze Zawodnik Meczu MVP Ocena Bramkarza Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK CzK Samobój Pozycja Numer
7 0 0 24 0 0 0 0 0 0
7 1 1 0 7 7 0 0 0 0
7 2 2 0 9 6 3 0 0 0
8 0 0 0 2 1 1 0 0 0
8 0 0 0 2 1 1 0 0 0
7 0 0 0 1 0 1 0 0 0
6 1 1 0 9 3 6 0 0 0
3 1 1 0 1 1 0 0 0 0
5 0 0 5 3 2 1 0 0 0
7 0 0 0 1 1 0 0 0 0
7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 3 3 0 10 5 5 1 0 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
3 8 3 3 2 7 11

Obecna forma

WyjazdDomWyjazdDomDom
LLWDW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-10-2019 20:50 BANANEIROS LAS PALMASWyjazd
24-10-2019 21:35 KABANIDom
29-10-2019 20:00 LAMICOWyjazd
07-11-2019 21:35 DOUBLE TEAMDom
14-11-2019 20:50 KACZYPRYTDom

Przyszłe mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
19-11-2019 20:00 BANANEIROS LAS PALMASDom
28-11-2019 20:00 KABANIWyjazd

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA I Tabela (2019z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 POCZTA POLSKA 9 32 25
2 LIGA MISIÓW 10 -2 18
3 KABANI 10 11 17
4 LAMICO 10 -3 14

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 9 19 15
2 JOGADORES 10 4 9
3 PLUS 10 -19 8
4 DOUBLE TEAM 10 -42 4

BIZNESKLASA I Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 6 7 14
2 KABANI 7 -3 12
3 JOGADORES 8 7 11
4 LAMICO 7 4 11
5 DOUBLE TEAM 6 3 8
6 KACZYPRYT 6 -18 0

BIZNESKLASA II Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PLUS 7 0 16
2 FC WS 7 12 14
3 BRITENET 7 3 12
4 USZY PAJONKA 6 9 10
5 TiM 6 -1 8
6 PIJANNI BROTHERS 7 -4 7
7 FOREIGNTINA 5 3 6
8 AGRO-POL 7 -8 6
9 RIVER PLATE 6 -14 3

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 7 8 18
2 ALEA IACTA EST 7 7 16
3 JDE CFC 7 7 12
4 FREED FROM DESIRE 7 6 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 7 2 9
2 NIEZDECYDOWANI COPA-CZE 6 -2 6
3 KTS DONKI 7 -15 6
4 TESTCASE 6 -13 1
Slider
SportLiga.PL