SEZON JESIEŃ

15-16 WRZEŚNIA

1899 pln

tel. 513 654 654

Image is not available

SEZON JESIEŃ 2018

start: 17 Września

tel. 513 654 654

Cena: 3199 PLN

Biznes Klasa

Image is not available
Slider
Slider

 FC KEBAVITA

15-07-2019 20:45
30-07-2019 19:35
06-08-2019 19:35
12-08-2019 21:10
PilkarskieCentrum.PL
20-08-2019 19:35
PilkarskieCentrum.PL
28-08-2019 21:10
PilkarskieCentrum.PL

Imię Mecze Zawodnik Meczu MVP Ocena Bramkarza Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK CzK Samobój Pozycja Numer
5 2 2 0 7 6 1 1 0 0
5 2 2 0 9 5 4 0 0 0
3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 17
3 0 0 0 2 2 0 0 0 0
6 1 1 0 6 3 3 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 2 1 1 0 0 0
2 0 0 0 3 3 0 0 0 0
5 0 0 0 3 2 1 0 0 0
6 1 1 0 1 0 1 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 4 1 3 0 0 0
5 0 0 20 0 0 0 0 0 0 Bramkarz 1
0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 Bramkarz
4 0 0 0 2 1 1 0 0 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
2 7 5 1 1 21 16

Obecna forma

DomDomDomDomDom
WWLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
30-07-2019 19:35 GORKHA NEPALDom
06-08-2019 19:35 DOUBLE TEAMDom
12-08-2019 21:10 SŁUŻEWIECDom
20-08-2019 19:35 FC GAUGANISDom
28-08-2019 21:10 JOGADORESDom

BIZNESKLASA I Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 9 12 20
2 LAMICO 9 14 17
3 KABANI 8 2 15
4 JOGADORES 9 12 14
5 DOUBLE TEAM 9 -2 11
6 KACZYPRYT 10 -38 0

BIZNESKLASA II Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 PLUS 9 6 20
2 FC WS 8 12 15
3 BRITENET 9 6 15
4 USZY PAJONKA 8 12 14

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FOREIGNTINA 8 14 13
2 PIJANNI BROTHERS 9 3 13
3 TiM 9 -17 8
4 RIVER PLATE 9 -15 6
5 AGRO-POL 9 -21 6

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 9 13 24
2 ALEA IACTA EST 10 9 22
3 JDE CFC 10 5 15
4 FREED FROM DESIRE 9 1 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 9 9 15
2 KTS DONKI 8 -10 9
3 NIEZDECYDOWANI COPA-CZE 7 -5 6
4 TESTCASE 8 -22 1

Ekstraklasa Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 PRZYJACIELE 10 28 24
2 FC UNITED OF EXPATS 9 14 20
3 SANTOS 9 7 17
4 PRESTIGE MOKOTÓW 10 8 16

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CERVINUS 8 4 13
2 VIA INTERNATIONAL 9 -11 7
3 FC GAUGANIS 9 -11 6
4 SŁUŻEWIEC 8 -39 1

II LIGA Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 9 20 24
2 BIAŁY PROCH 8 29 22
3 NIEDOGAZOWANI 9 8 12
4 TANGO WARSZAWA 10 -3 12

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC IZABELLISTASS 9 -6 13
2 REYTAN 9 -11 9
3 R-3 TEAM 7 -11 7
4 BIKERS TEAM 9 -26 3

III LIGA Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 ALTER VALKIRIA 10 30 25
2 BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 9 8 17
3 KOCURY PLAYOO.PL 8 14 14
4 CHLEJSY FC 8 1 13

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 SND 10 -2 15
2 ABNEGAT 9 2 10
3 SPORTING WARSZAWA 9 1 10
4 REFUJ BUKSZPRYT 9 -54 0
Slider
SportLiga.PL