DOUBLE TEAM

Miasto:
Warszawa

28-01-2019 20:50
06-02-2019 21:30
11-02-2019 20:00
18-02-2019 20:50
28-02-2019 21:35
05-03-2019 20:00
25-03-2019 20:50
04-04-2019 21:35

Imię Mecze Ocena Bramkarza Zawodnik Meczu MVP Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK CzK Samobój Pozycja Numer
2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 1 1 1 1 0 0 0 0
10 0 0 0 2 1 1 0 0 0 Obrońca 99
8 0 2 2 5 3 2 0 0 0
6 0 2 2 5 3 2 0 0 0
1 4 1 1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 1 0 1 0 0 1
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 0 0 0 2 0 2 0 0 0
4 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
7 0 2 2 3 1 2 0 0 0
2 4 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Obrońca
4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Obrońca
5 19 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 0 1 1 6 5 1 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
4 10 1 8 1 -42 4

Obecna forma

WyjazdWyjazdWyjazdDomWyjazd
LLWLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
28-02-2019 21:35 JOGADORESWyjazd
05-03-2019 20:00 KABANIWyjazd
25-03-2019 20:50 PLUSWyjazd
04-04-2019 21:35 JOGADORESDom
09-04-2019 20:00 BANANEIROS LAS PALMASWyjazd

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 10 18 27
2 ALEA IACTA EST 10 9 22
3 JDE CFC 10 5 15
4 FREED FROM DESIRE 10 -4 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 10 3 15
2 COPA-CZE 10 2 12
3 KTS DONKI 10 -8 12
4 TESTCASE 10 -25 4

BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 4 17 10
2 JOGADORES 4 7 9
3 LAMICO 3 4 7
4 BANANEIROS LAS PALMAS 3 0 3
5 BARLETT 3 -9 0
6 PLUS 3 -19 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 4 4 9
2 PIJANNI BROTHERS 4 3 9
3 DOUBLE TEAM 4 2 6
4 FOREIGNTINA 3 5 6
5 USZY PAJONKA 3 -1 6
6 ALEA IACTA EST 4 5 6
7 BRITENET 4 -5 3
8 TiM 4 -13 0

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 VERIZON CONNECT 4 12 10
2 COPA-CZE 4 7 9
3 JDE CFC 4 3 6
4 RIVER PLATE 3 -1 6
5 GRUPA KDM 4 -9 4
6 AGRO-POL 3 -3 3
7 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 4 -5 3
8 FC MOONFOX 4 -4 3
Slider
SportLiga.PL