JOGADORES

23-01-2019 21:30
04-02-2019 20:50
18-02-2019 20:00
26-02-2019 20:50
28-02-2019 21:35
05-03-2019 21:35
18-03-2019 20:00
04-04-2019 21:35

Imię Mecze Ocena Bramkarza Zawodnik Meczu MVP Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK CzK Samobój Pozycja Numer
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 5 1 1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 0 1 1 5 2 3 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 0 1 1 12 6 6 0 0 0
9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 0 1 1 4 4 0 0 0 0
7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 0 0 0 4 2 2 0 0 0
1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
5 0 3 3 13 8 5 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 0 0 0 2 2 0 0 0 0
8 24 0 0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 0 1 1 3 2 1 0 0 0
9 0 1 1 10 7 3 0 0 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
2 10 3 7 0 4 9

Obecna forma

DomWyjazdWyjazdDomWyjazd
LLLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
05-03-2019 21:35 LAMICODom
12-03-2019 20:00 BANANEIROS LAS PALMASWyjazd
18-03-2019 20:00 PLUSWyjazd
26-03-2019 21:35 BANANEIROS LAS PALMASDom
04-04-2019 21:35 DOUBLE TEAMWyjazd

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA I Tabela (2019z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 POCZTA POLSKA 9 32 25
2 LIGA MISIÓW 10 -2 18
3 KABANI 10 11 17
4 LAMICO 10 -3 14

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 9 19 15
2 JOGADORES 10 4 9
3 PLUS 10 -19 8
4 DOUBLE TEAM 10 -42 4

BIZNESKLASA I Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 JOGADORES 9 12 14
2 BANANEIROS LAS PALMAS 7 2 14
3 LAMICO 8 9 14
4 KABANI 7 -3 12
5 DOUBLE TEAM 7 -2 8
6 KACZYPRYT 6 -18 0

BIZNESKLASA II Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PLUS 8 2 17
2 FC WS 7 12 14
3 USZY PAJONKA 7 12 13
4 BRITENET 7 3 12
5 PIJANNI BROTHERS 8 2 10
6 TiM 7 -7 8
7 FOREIGNTINA 6 3 7
8 AGRO-POL 7 -8 6
9 RIVER PLATE 7 -19 3

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 7 8 18
2 ALEA IACTA EST 7 7 16
3 JDE CFC 7 7 12
4 FREED FROM DESIRE 7 6 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 7 2 9
2 NIEZDECYDOWANI COPA-CZE 6 -2 6
3 KTS DONKI 7 -15 6
4 TESTCASE 6 -13 1
Slider
SportLiga.PL