Slider

SEZON JESIEŃ

15-16 WRZEŚNIA

1899 pln

tel. 513 654 654

Image is not available

SEZON JESIEŃ 2018

start: 17 Września

tel. 513 654 654

Cena: 3199 PLN

Biznes Klasa

Image is not available
Slider

 RIVER PLATE

Miasto:
Warszawa

14-01-2017 17:00
PiłkarskieCentrum.PL
21-01-2018 18:00
PiłkarskieCentrum.PL
11-02-2018 21:00
08-04-2018 19:00
PiłkarskieCentrum.PL
03-03-2018 21:00
18-03-2018 18:00
PilkarskieCentrum.PL
25-03-2018 16:00

Imię Mecze Zawodnik Meczu MVP Ocena Bramkarza Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK CzK Samobój Pozycja Numer
9 1 1 0 14 6 8 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 4 4 0 23 16 7 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 1 1 0 3 3 0 0 0 0
9 0 0 0 8 6 2 0 0 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
8 0 0 0 3 2 1 0 0 0
8 0 0 48 1 1 0 0 0 0 Bramkarz 1
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 2 2 11 2 1 1 0 0 0
6 0 0 0 1 1 0 1 0 0
8 1 1 0 4 1 3 0 0 0
9 0 0 0 14 5 9 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Bramkarz 1

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
3 10 4 4 2 8 14

Obecna forma

WyjazdWyjazdWyjazdDomDom
WWDWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
03-03-2018 21:00 FC GAUGANISWyjazd
11-03-2018 11:00 STANDARD SŁUŻEWWyjazd
18-03-2018 18:00 ABNEGATWyjazd
25-03-2018 16:00 WOLA FANSDom
08-04-2018 19:00 SNDDom

BIZNESKLASA I Tabela (2018j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 8 24 21
2 BANANEIROS LAS PALMAS 8 4 13
3 LAMICO 7 9 13
4 POCZTA POLSKA 7 9 13

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 AGRO-POL 7 -5 10
2 ABC PARKIETY 7 -11 7
3 WARSAW PSC 8 -10 6
4 KaWuCha 8 -20 4

BIZNESKLASA II Tabela (2018j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 JOGADORES 8 32 21
2 ALEA IACTA EST 8 5 18
3 PLUS 7 13 15
4 BRITENET 7 16 12

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 TiM 8 -8 10
2 RIVER PLATE 8 -3 9
3 KTS DONKI 8 -15 7
4 RESTRUKTURYZACJA 8 -40 0

BIZNESKLASA III Tabela (2018j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FOREIGNTINA 8 31 22
2 JDE CFC 8 20 18
3 FREED FROM DESIRE 8 26 15
4 WATAHA 8 3 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 SIX PAYMENT 7 -10 10
2 NFOŚ i GW 7 -5 9
3 FINDWIZARDS 7 -38 3
4 HARD ROCK CAFE 7 -27 0

Ekstraklasa Tabela (2018j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 ADVOCAT OLD BOYS 9 23 22
2 PRESTIGE MOKOTÓW 9 12 19
3 WAWALIONS 9 31 16
4 ERROR TEAM 9 -21 12

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC UNITED OF EXPATS 9 0 13
2 KAMSZOTY 9 -3 9
3 CERVINUS 9 -4 8
4 SŁUŻEWIEC 9 -38 4

II LIGA Tabela (2018j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BĘKARTY WARSZAWY 9 15 22
2 REYTAN 9 19 21
3 NIEPRZYPADKOWI 9 14 16
4 BIKERS TEAM 9 4 13
5 CHLEJSY FC 9 -2 12
6 NIEDOGAZOWANI 9 -1 12
7 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 8 4 11
8 KOCURY PLAYOO.PL 9 -12 8
9 COCAINE COWBOYS 9 -18 6
10 HONEST 8 -23 4

III LIGA Tabela (2018j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KACZYPRYT 9 34 21
2 WOLA FANS 9 31 18
3 USZY PAJONKA 9 15 18
4 ABNEGAT 9 9 16
5 STANDARD SŁUŻEW 9 7 16
6 FC GAUGANIS 9 12 13
7 KS VILANOVIA 9 -6 12
8 TANGO REAKTYWACJA 9 -12 12
9 CH EUROPEAN 9 -26 6
10 BACKSIDE TEAM 9 -64 1
Slider
SportLiga.PL